Vážení členové, sportovní přátelé!

     Do našeho projektu Sportujeme pro zdraví, kondici a zdraví se přihlásilo 43 členů. Jedná se o 160 jednorázových sportovních 109 akcí, které jsou přístupné nejen členům pořádajících klubů rekreačního sportu, ale také široké sportovní veřejnosti.

Dále je v něm pravidelná sportovní činnost pro veřejnost, kterou pořádají naši členové.

     Věříme, že jejich prezentace na naší svazové webové stránce bude pro vás motivací nejen k účasti na některé z nich, ale také motivací nás informovat i o akcích klubů, které nám dosud takovou informaci neposlali.

     Rádi podáme podrobnější informace (např. kontaktní osoba, startovné atd.).

Poznámka: Názvy klubů jsou uváděny bez označení spolek, zapsaný spolek.

      Podrobnější informace o akcích najdete a webu pořadatelů, který najdete na stránce „Prezentace členů“.

      Akce bez uvedení datumu většinou čekají na sněhové podmínky, nebo jiné zajištění.

 

KALENDÁŘ AKCÍ ČLENŮ ČSRS

Masové jednorázové sportovní akce

 

datum

Leden 2020

SPOLUPOŘADATEL

12.1.

Turnaj seniorů nad 45 let v halovém fotbalu

Tělovýchovná jednota Sokol Mochtín

25.1.

Zimní turnaj – stolní tenis

TTC Praha-klub stolního tenisu

I.

Turnaj dorostenců v halovém fotbalu

Tělovýchovná jednota Sokol Mochtín

I.

Lyžařský přejezd Českým lesem

Tělovýchovná jednota START (Bělá n.Radb.)

I.

Řásenská stopa (běh na lyžích)

Tělovýchovná jednota Řásná

 

Únor 2020

 

1.2.

Lukavecká věž (šachový turnaj)

TJ START Lukavec

2.2.

Přebor mužů a žen ve stolním tenise

Pražský rekreační stolní tenis

15.2.

Tenisový turnaj ve čtyřhře

TJ Olympia Bruntál

15.2.

Karneval na sněhu

TJ START Lukavec

II.

Masopustní veselíčko

SK Elim team České Budějovice

II.

Javořická 15 (běh na lyžích)

Tělovýchovná jednota Řásná

II./III.

Dětský karneval

Tělovýchovná jednota Dolní Bukovsko

 

Březen 2020

 

1.3.

Nohejbalový Jindřicháč

SKOK Jindřichův Hradec

14.3.

Zimní halový turnaj v tenisu - čtyřhra

SK SPORT team DOLI Starý Plzenec

21.3.

Jarní turnaj – stolní tenis

TTC Praha-klub stolního tenisu

29.3.

Táto, Mámo, sportuj s námi

Sportovní klub Hala Lužiny

 

Duben 2020

 

4.4.

Ať žijí duchové (sportovní odpoledne pro děti)

TJ START Lukavec

4.4.

Aprílový turnaj – stolní tenis

TTC Praha-klub stolního tenisu

9.4.

Velikonoční florbalový Jindřicháč mládeže

SKOK Jindřichův Hradec

11.4.

Šachový turnaj

TJ Sokol Lužná

11.4.

Velikonoční pochod

SK 1933 ČUS Nové Dvory

17.4.

Jarní běh Pávov

Běžec Vysočiny

18.4.

Bělská pětka

Tělovýchovná jednota START (Bělá n.Radb.)

19.4.

Hořická osmička – přespolní běh (13.roč)

Western Sport Club Hořice

24.4.

Kolem trpaslíka Hybrálec – přespolní běh

Běžec Vysočiny

IV.

Velikonoční turnaj ve stolním tenise

Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Rosic

IV.

Turnaj v kuželkách

TJ Spartak Trhové Sviny

IV.

Děti, hýbejte se!

SK Elim team České Budějovice

IV.

Sportuj s námi

Tělovýchovná jednota Nýrsko

IV.

Karneval na koních

TJ JO Nisa Jablonec nad Nisou

IV.

Létající košík - badminton

TJ Ostrava

 

Květen 2020

 

1.5.

Jarní atletický Jindřicháč

SKOK Jindřichův Hradec

8.5.

Běh osvobození Ostravy

TJ Liga stovkařů Ostrava

8.5.

Čavisovská stovka

TJ Sokol Čavisov

9.5.

Turnaj v nohejbalu

SK 1933 ČUS Nové Dvory

12/15.5.

Turnaj v nohejbalu pro ZŠ a SŠ

TJ SOU Pardubice-Rybitví

31.5.

Dětský sportovní den

Sokol Huť, spolek

V.

Sportovní podvečer s lampionovým průvodem

TJ Delta, plavecké sporty, Mohelnice

V.

Jarní závody

TJ JO Nisa Jablonec nad Nisou

V.

Akvabel cup Ostrava

Sport Mexiko (Ostrava)

 

Červen 2020

 

1.6.

Dětský sportovní víceboj

SK Meťák (Č. Budějovice)

6.-7.6.

Innebandy Cup 2020 - florbal

SK Meťák (Č. Budějovice)

12.6.

Velký sportovní den pro rodiče s dětmi 3-10 let

SK 1933 ČUS Nové Dvory, z. s.

13.6.

Dálk. turist. pochod "Z Chvalkovic do Chvalkovic"

TJ Sokol-KČT a ASPV (Chvalkovice na Hané)

13.6.

Setkání házenkářských generací

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

13.6.

Sportovní den pro děti

TJ Družstevník Kratochvilka

17.6.

Běh Olympijské dne 2020

TJ Liga stovkařů Ostrava

20.6.

Rodinný turnaj družstev

TTC Praha-klub stolního tenisu

22.6.

Okolo Rudného – přespolní běh

Běžec Vysočiny

26/28.6.

Letní sportovní hry

TJ SOU Pardubice-Rybitví

27.6.

Turnaj v nohejbale dvojic

Tělovýchovná jednota Sokol Zlatníky

27.6.

Volejbalový turnaj

SK 1933 ČUS Nové Dvory

VI.

Dětský sportovní den

Tělovýchovná jednota Dolní Bukovsko

VI.

Turnaj v barevném mini volejbalu

TJ Slavoj Ledenice

VI.

Sportovní olympiáda dětí

SK Elim team České Budějovice

VI.

Juventus cup – plážový volejbal

TJ Ostrava

VI.

Memoriál MTW (nohejbal)

Tělovýchovná jednota Řásná

 

Červenec 2020

 

4.7.

Turnaj v nohejbalu dvojic

TJ Spartak Trhové Sviny

11.7.

Nohejbalový turnaj "Otec a syn"

TJ Olympia Bruntál

11.7.

Míčový sedmiboj dvojic

SK SPORT team DOLI Starý Plzenec

18.7.

Kopřivnický drtič (MTB)

ASK Tatra Kopřivnice

VII.

Vyšehorské olympijské hry

TJ Delta, plavecké sporty, Mohelnice

VII.

Nohejbalový turnaj

TJ Sokol Čavisov

 

Srpen 2020

 

11.8.

Letní volejbalový turnaj

TJ Sokol Lužná

15.8.

Nohejbalový turnaj trojic

TJ Družstevník Kratochvilka

15.8.

Turnaj ve dvouhře (tenis)

SK SPORT team DOLI Starý Plzenec

16.8.

Tenisová dvouhra nad 50 a 65 let

SK SPORT team DOLI Starý Plzenec

16.8.

Řeka Krucemburk (triatlon)

Běžec Vysočiny

22.8.

Tenisový turnaj ve čtyřhře nad 100 let

TJ Olympia Bruntál

VIII.

Cykloturistický přejezd

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

VIII.

Děti, hýbejte se!

SK Elim team České Budějovice

VIII.

Javořický pařízek (volejbal)

Tělovýchovná jednota Řásná

VIII.

Řásná open (nohejbal)

Tělovýchovná jednota Řásná

 

Září 2020

 

4.9.

Běh na Vysoký kámen

Běžec Vysočiny

12.9.

Turnaj ve čtyřhře (tenis)

SK SPORT team DOLI Starý Plzenec

17.9.

Bělská večerní míle

Tělovýchovná jednota START (Bělá n. Radb.)

18.9.

Zábavný sport. den pro děti (soutěže v družstvech)

SK SPORT team DOLI Starý Plzenec

18.9.

Turnaj ve vybíjené smíšených družstev dětí

SK 1933 ČUS Nové Dvory

19.9.

Zvláštní víceboj

TJ Spartak Trhové Sviny

26.9.

Nohejbalový turnaj

TJ START Lukavec

IX.

Pohádková cesta

Tělovýchovná jednota Dolní Bukovsko

IX.

Baba turnaj (volejbal)

Tělovýchovná jednota Řásná

IX.

Přespolní běh v Řásné

Tělovýchovná jednota Řásná

 

Říjen 2020

 

4.10.

 Přespolní běh "Huť- Bratříkov"

Sokol Huť, spolek

10.10.

Volejbalový turnaj

TJ START Lukavec

17.10.

Fotbalový turnaj složek obce

TJ Sokol Lužná

17.10.

Cestujeme za poznáním

Sokol Huť, spolek

18.10.

Hořická rokle – přespolní běh (12.roč)

Western Sport Club Hořice

28.10.

Porubský čtvrt maratón

TJ Liga stovkařů Ostrava

28.10.

Kde sú šéfe – přespolní běh

TJ Štěpánovice

X.

Drakiáda

TJ Delta, plavecké sporty, Mohelnice

 

Listopad 2020

 

21.11.

Turnaj ve stolním tenisu

TJ Spartak Trhové Sviny

25..11.

Šachový turnaj mládeže

TJ SOU Pardubice-Rybitví

XI.

Újezdský pétanque

Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Rosic

 

Prosinec 2020

 

6.12.

O putovní pohár prezidenta klubu - bowling

MAESTRO CLUB Kolovraty

19.12.

Vánoční volejbal

Tělovýchovná jednota SOKOL HOŘEPNÍK

20.12.

Vánoční pohár žactva ve sportovní gymnastice

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

26.12.

Štěpánský běh Porubou

TJ Liga stovkařů Ostrava

26.12.

Vánoční turnaj ve stolním tenise (muži)

Tělovýchovná jednota Sokol Zlatníky

27.12.

Vánoční turnaj ve stolním tenise (dorost, žáci)

Tělovýchovná jednota Sokol Zlatníky

27.12.

Vánoční volejbalový turnaj

TJ Slavoj Ledenice

28.12.

Vánoční fotbalový turnaj

TJ Slavoj Ledenice

28.12.

Vánoční kolovratský dloubák

MAESTRO CLUB Kolovraty

30.12.

Turnaj v šipkách

TJ Sokol Lužná

XII.

Vánoční sportovní nadílka

TJ ROZVOJ Trstěnice

XII.

Mikulášský rej

Tělovýchovná jednota Dolní Bukovsko

XII.

Vyšehorský čunč

TJ Delta, plavecké sporty, Mohelnice

XII.

Mikulášská

TJ JO Nisa Jablonec nad Nisou

XII.

Zimní sportovní víceboj

Sk Meťák (Č. Budějovice)

 

Pravidelná sportovní činnost - Sport je můj životní styl

EV.Č.

NÁZEV AKCE

SPOLUPRÁCE

1

Turnaje ZŠ, SŠ v nohejbalu

TJ SOU Pardubice-Rybitví z.s.

2

Rybitevský trojboj v atletice

3

Kondiční cvičení dorostu

4

Kondiční cvičení seniorek

Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Rosic, z.s.

5

Cvičení rodičů s dětmi

TJ ROZVOJ Trstěnice, z. s.

6

Stolní tenis pro všechny (6-99)

Sokol Huť, spolek

7

Kondiční pohybová cvičení

Sportovní klub Spartak Hulín, z. s.

8

Aerobik ml. žákyně (6-11)

TJ Sokol Senožaty

9

Aerobik, jóga (10-80 let)

TJ START Lukavec

10

Šachy (6-80 let)

11

Taneční kroužek (6-20 let)

12

Cvičíme jógu (15-99)

TJ Delta, plavecké sporty, Mohelnice, z. s.

13

Cvičíme alpinning (12+)

14

Plave celá rodina (5+)

15

Nohejbalová příprava (12-60)

Tělovýchovná jednota Sokol Zlatníky, z. s.

16

Volejbalová příprava (12-60)

17

Tenisová příprava (10-60)

18

Rekreační nohejbal (15-99)

Tělovýchovná jednota SOKOL HOŘEPNÍK

19

Sportujeme v každém věku

20

Aerobik žen (5-99)

21

Soutěž mixů ve st. tenise

Pražský rekreační stolní tenis, z. s.

22

Mini škola skákání (5-7 let)

SKOK Jindřichův Hradec, z. s.

23

Mini škola skákání (8-12 let)

24

Hry usměvavých srdcí (hendikepovaní)

25

Barevný mini volejbal (5-16)

TJ Slavoj Ledenice z. s.

26

Rekreační nohejbal (15-99)

27

Rekreační fotbal (15-99)

28

Liga TTC Praha

TTC Praha-klub stolního tenisu, z. s.

29

Nedělní fotbálek

TJ Štěpánovice

30

Cvičení žen

31

Zdravotní gymnastika žen

TJ Spartak Trhové Sviny z. s.

32

Cvičení pro zdraví (15+)

SK Elim team České Budějovice z. s.

33

Nohejbal (15+)

MAESTRO CLUB Kolovraty

34

Cvičení pro seniory (60+)

35

Volejbal (15+)

36

Výuka míčových sportů (do 23)

SK SPORT team DOLI  Starý Plzenec

37

Přebory neregistrované mládeže

38

Rotunda cup (tenis)

39

Všestranná cvičení (6-14)

Sportovní klub Hala Lužiny, z.s.

40

Cvičení dětí s rodiči (1-6)

SK Meťák (Č. Budějovice)

41

Všestranná cvičení (3-6)

SK 1933 ČUS Nové Dvory, z. s.

42

Všestranná cvičení (7-10)

43

Všestranná cvičení (11-17)

44

Plaveme pro zdraví

TJ Ostrava

45

Volejbal (15+)

Tělovýchovná jednota Řásná, z. s.

46

Plavání předškoláků (4-7)

Sport Mexiko z. s. (Ostrava)

47

Mámo, táto, hejbni se